Bar 603

Untitled document

Od září 2014 provozuje Kulturní dům Kopřivnice opravený prostor Baru 603, který slouží jako kavárna a občerstvení během promítání kina a kulturních akcí.

Umístění:

Foyer kina v kulturním domě v 1. patře nad vstupem do Technického muzea Tatra

Otevírací doba:

Pondělí
ZAVŘENO
Úterý ZAVŘENO
Středa ZAVŘENO
Čtvrtek a pátek 17.00 - 20.30
Sobota a neděle 15.00 - 20.30


Dále je otevřeno vždy během konání kulturní akce po celou dobu akce.

Připravujeme vysoce kvalitní kávu - 100 % Arabiku Etiopii Sidamo.
Etiopie patří k největším producentům a vývozcům kávy na světě. Káva je zpracovávána suchou i mokrou metodou. Nejznámějšími lokalitami, kde se etiopská káva pěstuje, jsou Harrar na východě, Jimma západně od Adis Abeby a především pak oblast Sidamo nedaleko hranic s Keňou. Právě tady sklízejí pěstitelé nejžádanější etiopské kávy - kávy se jménem Etiopie Sidamo.
Lehká a jemná chuť, mírně kořeněná s čokoládovou plností, ve které se mísí oříšky s mnoha ovocnými tóny v čele s černým rybízem. Znamenité ovocné aroma, ve kterém převládá jasmín a tóny sladkých plodů, měnící se v kořeněné květinové aroma s nádechem vinné révy a čokolády.

Espresso 25 Kč, Cappuccino 30 Kč, Latte Macchiato 35 Kč. Kávu je možné zakoupit také s sebou.
Dále připravujeme teplé nápoje (čaj, Caro, Granko, horký džus, svařák) a prodáváme pestrou paletu nealko nápojů v objemu 0,5 l, které si s sebou můžete vzít i do sálů.
V nabídce máme pivo v plechu (na akcích i točené pivo), nealko pivo a paletu kvalitních alkoholických nápojů. K nápojům jsou k dostání sladké i slané pochutiny, během akcí i dobré chlebíčky.
Samozřejmě nechybí nabídka vín: sudové víno z Vinotéky Kovář a syn, jakostní vína z Valtic, pozdní sběry ze Zámeckého vinařství Bzenec či lahodné chillské víno Tarapaca.

Pokud bude zájem návštěvníků kulturního domu, plánujeme rozšíření provozní doby baru i na denní dobu. Přijďte si posedět do příjemného, bezpečného a kultivovaného prostoru v kulturním domě.

V baru je Wi-Fi zdarma.

Bar je nekuřácký a bezbariérový.

Pro děti máme dětský koutek a připravujeme další aktivity.

Kontaktní osoby:
Klára Jahodová
Václav Motúz
bar@kulturakoprivnice.cz


Telefon do baru: +420 734 171 051

 

 
Administrace webu  ||  Created by: www.Tvorime-Weby.cz © COPYRIGHT 2012